MNK SILNICE GROUP Modřice A - TJ SLAVOJ Český Brod 6:2

Po nevydařeném začátku jasné vítězství

K prvnímu domácímu utkání jsme nastoupili bez nemocného Radka Pelikána, svou premiéru v extralize si odbyl David Burian.

V duelu prvních dvojic ta naše s přehledem vyhrála první set a i ve druhém měla zpočátku náskok. Pak hosté srovnali, v koncovce byli úspěšnější a když jsme na začátku rozhodujícího setu chybovali, první bod v utkání brali hosté – 0:1. V zápase druhých dvojic jsme dominovali v prvním setu a i ve druhém jsme měli neustále navrch – 1:1. Naše první trojka vyhrála v souboji prvních trojic zcela jasně první sadu a i když druhý set byl vyrovnanější, v koncovce jsme byli lepší – 2:1.V zápase druhých dvojic jsme brali první set. Ve druhém se nám nepovedl úvod a i když jsme se dotáhli, o míč byli lepší hosté. Třetí set patřil nám – 3:1. V zápase vložených dvojic naši mladíci zahráli velmi dobře a hosté na ně nenašli žádný recept – 4:1. V singlu opět Hanus udělal hrozně moc nevynucených chyb a prohrál jasně první set. Ve druhém bylo skóre vyrovnanější, ale v koncovce opět zachyboval a hosté tak snížili – 4:2. V první odvetě trojic jsme v prvním setu byli jasně lepší, ve druhém hosté bojovali, ale nestačilo to – 5:2. Druhá odveta trojic byla v první sadě vyrovnaná a vyhráli jsme o míč. Druhý set už byla naše trojka lepší a zaslouženě dokráčela k poslednímu bodu – 6:2.

MNK SILNICE GROUP Modřice – TJ SLAVOJ Český Brod   6:2

Müller, Kop – Ešner, Janík   1:2 (10:7, 9:10, 6:10) – 0:1

Rosenberk, Pospíšil – Kaděra, Vedral (Sýkora)   2:0 (10:2, 10:7) – 1:1

Rosenberk, Müller, Pospíšil – Vokáč, Kaděra, Štěpař (Matějka)   2:0 (10:2, 10:8) – 2:1

Topinka, Hanus, Kop – Ešner, Sýkora, Vedral   2:1 (10:7, 9:10, 10:6) – 3:1

Hanus, Burian – Vokáč, Štěpař (Matějka)   2:0 (10:3, 10:5) – 4:1

Hanus – Vedral   0:2 (6:10, 8:10) – 4:2

Rosenberk, Müller, Pospíšil – Ešner, Sýkora, Vedral   2:0 (10:4, 10:8) – 5:2

Topinka, Hanus, Kop – Janík, Vokáč, Kaděra (Matějka)   2:0 (10:9, 10:7) – 6:2