Obsah stránky

MNK SILNICE GROUP Modřice A - TJ AVIA Čakovice A 4:6

Těsná porážka od vicemistra

K duelu s pražskými Čakovicemi jsme nastoupili bez Rosenberka a  Topinky, s uzdraveným Bertkem a fluktuantem Spoustou.

Začali jsme dobře. Pelikán s Pospíšilem hostující dvojku k ničemu nepustili a jasně zvítězili. Naše druhá dvojka bojovala, urvala druhý set. Bohužel ve třetím setu jsme začínali na servisu a protože se hrálo bod za bod, nejtěsnějším poměrem jsme podlehli. I ve trojicích se body dělily. První trojka v pohodovém tempu přinesla na náš účet druhý bod. V zápase druhých trojic jsme po hladce prohraném prvním setu, ve druhém zabojovali, navíc hosté hodně chybovali a dokázali jsme srovnat. V rozhodující sadě jsme ovšem už neuhráli ani bod, kdy největší problém nám dělal Kučera svým blokem. V souboji vložených dvojic jsme se trápili na útoku. Ve druhém setu jsme dokázali srovnat na devítky, ale při nich Macurek nekompromisně klepákem rozhodl. V singlu Müller odevzdal velmi snadno Kalousovi první set. Od druhého setu se zlepšil, vyhrál jej a ve třetím dokázal dostat stav na 9:9. Při něm bohužel svůj smečovaný servis poslal za hřiště. V první odvetě trojic jsme po vyrovnaném úvodu přebrali otěže tohoto zápasu a snížili celkový stav utkání na 3:4. Ve druhém zápase trojic jsme nenašli na hosty účinnou zbraň a snadno jsme odevzdali další bod. První odveta dvojic opět vyzněla v náš prospěch, ovšem kýžený bod jsme nakonec získat nedokázali, protože ani na čtvrtý pokus se naše druhá sestava prosadit nedokázala.

Výsledky jednotlivých zápasů:

Pelikán, Pospíšil – Pachman, Chadim J.   2:0 (10:7, 10:4) – 1:0

Müller, Pavelka – Kalous, Kučera   1:2 (6:10, 10:7, 9:10) – 1:1

Gulda T., Pelikán, Pospíšil – Fík, Kalous J., Cibulka   2:0 (10:8, 10:5) – 2:1

Müller, Pavelka, Bertko (Spousta) – Pachman, Chadim J., Kučera   1:2 (5:10, 10:6, 5:10) – 2:2

Gulda T., Bertko – Chadim T., Macurek   0:2 (7:10, 9:10) – 2:3

Müller – Kalous   1:2 (3:10, 10:8, 9:10) – 2:4

Gulda T., Pelikán, Pospíšil - Pachman, Chadim J., Kučera   2:0 (10:6, 10:5) – 3:4

Müller, Pavelka, Spousta - Fík, Kalous J., Cibulka   0:2 (4:10, 6:10) – 3:5

Pelikán, Pospíšil – Kalous, Kučera   2:0 (10:7, 10:7) – 4:5

Müller, Pavelka – Pachman, Chadim   0:2 (7:10, 9:10) – 4:6

Sety v utkání: 11:12

Rozhodčí: Moc, Kučera

Diváci: cca 70

Délka utkání: 4 hodiny

Datum a čas: 06.05.2017 15:00