MNK SILNICE GROUP Modřice A - SKN Žatec 6:2

15:00 - areál Sportovní 113, Rebešovice

K utkání s týmem ze severu Čech jsme nastoupili kompletní.

Do utkání jsme vstoupili pohodovou výhrou první dvojice. Ve druhém zápase jsme vyhráli první sadu proti bratrské dvojici Vítů. Ve druhém setu jsme vedli 7:6 a měli jsme chyceno, bohužel jsme neproměnili tuhle šanci, prohráli jsme druhý set a ve třetím jsme brzo prohrávali po vlastních chybách 5:8. Pak se nám povedlo obrátit nepříznivý průběh a připsali jsme si druhý bod. Duel prvních trojic byl v obou setech vyrovnaný, ale pořád jsme byli o bod vepředu a dotáhli jsme tento zápas ke třetímu bodu. Ve druhém zápase trojic hrál velmi dobře žatecký Petr Vít. První set jsme po nevydařeném úvodu prohráli, ve druhém jsme se dokázali zlepšit a srovnali jsme. V rozhodující sadě nám hosté na šestkách odskočili a získali první bod v utkání. Tentokrát nás podržela vložená dvojka. V obou setech jsme dokázali soupeře pochytat a i když výkon nebyl bezchybný, tak důležitý bod se psal na naši stranu. V singlu udělal Ondra Vít méně chyb než Hanus a zvítězil. Oba odvetné zápasy trojic se hrály na tři sety a v obou jsme byli úspěšnější.

Pospíšil, Müller – Pertlík, Zlatohlávek   2:0 (10:3, 10:3) – 1:0

Rosenberk, Hanus – Vít O., Vít P.   2:1 (10:7, 7:10, 10:9) – 2:0

Topinka, Pospíšil, Hanus (Burian) – Vít O., Pertlík, Jůzek   2:0 (10:8, 10:8) – 3:0

Rosenberk, Müller, Matkulčík (Gürtler) – Sýs, Vít P., Zlatohlávek   1:2 (7:10, 10:8, 7:10) – 3:1

Burian, Gürtler – Sýs, Jůzek   2:0 (10:8, 10:7) – 4:1

Hanus – Vít O.   0:2 (8:10, 6:10) – 4:2

Topinka, Pospíšil, Hanus – Sýs, Vít P., Zlatohlávek   2:1 (9:10, 10:5, 10:6) – 5:2

Rosenberk, Müller, Matkulčík – Vít O., Pertlík, Jůzek   2:1 (10:9, 7:10, 10:9) – 6:2

Sety v utkání: 13:7

Rozhodčí: Hrůza, Mandát

Diváci: cca 80

Délka utkání: 3 hodiny 20 minut

Datum a čas: 11.05.2019 15:00
Kategorie: Historie 2019