Městský nohejbalový klub Modřice

ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SILNICE GROUP Modřice A - SK Šacung Benešov 1947 5:0

7.9.2019 První utkání čtvrtfinále play off: MNK SILNICE GROUP Modřice – SK Šacung Benešov 1947   5:0

K prvnímu duelu ve vyřazovací části jsme nastoupili kompletní. Utkání muselo být kvůli vytrvalému dešti přesunuto do sportovní haly v Holubicích.

Hned v prvním zápase dvojic byli hosté blízko k zisku setu, když po prohrané první sadě za stavu 9:9 chytili útok Pospíšila z druhé, ale Kalas se nechal stejným hráčem zablokovat. Jinak se hrálo podle domácích not. Druhý zápas dvojic dvojic byl vyrovnaný pouze do poloviny prvního setu, potom hosté naprosto odpadli. V prvním duelu trojic se se hrálo vyrovnaně až ve druhé sadě, ale koncovku jsme opět zvládli. Zápas druhých trojic byl v prvním setu vyrovnaný, ale opět jsme se prosadili v závěru a vedli jsme, druhou sadu jsme už ovládli. V singlu nezačal Hanus příliš dobře a prohrával po svých chybách 0:3, ale šňůrou deseti bodů vyhrál první sadu a ve druhém setu si už se svým soupeřem pohrával.

Výsledky jednotlivých zápasů:

Rosenberk, Pospíšil – Kalas, Sehrig   2:0 (10:7, 10:9) – 1:0

Doubrava, Müller – Flaks, Nepodal (Truc)   2:0 (10:7, 10:3) – 2:0

Rosenberk, Müller, Pospíšil (Burian) – Truc, Sehrig, Flaks (Tůma)   2:0 (10:3, 10:7) – 3:0

Topinka, Doubrava, Hanus – Řehák, Kalas, Nepodal   2:0 (10:8, 10:6) – 4:0

Hanus – Tůma   2:0 (10:3, 10:7) – 5:0

Sety v utkání: 10:0

Rozhodčí: Jendrišák, Halml

Diváci: cca 40

Délka utkání: 1 hodina 29 minut

Stav série: 1:0

Datum a čas: 07.09.2019 15:00