MNK SILNICE GROUP Modřice A - SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary A 5:4

MNK SILNICE GROUP Modřice – SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary   5:4

K odvetnému semifinálovému utkání jsme nastoupili v kompletní sestavě. Utkání se hrálo v hale ve Vodově ulici. A zřejmě to byl jeden z nejkrásnějších duelů, který jsme kdy sehráli.

V prvním zápase dvojic jsme nezačali vůbec dobře a to se s námi táhlo až do určitě doby zápasu. Sice jsme se štěstím urvali druhý set, přesto šli hosté do vedení. Ve druhém duelu dvojic jsme po celou dobu tahali za kratší konec a výsledkem bylo jasné vítězství karlovarské dvojice. Podle očekávání jsme zvládli duel prvních trojic, i když jsme měli v první sadě menší problémy. Ve druhém zápase trojic jsme jasně vyhráli první set. Od druhého setu se hosté zlepšili a i přes fantastické zákroky Petra Topinky v poli jsme nedokázali hostům zabránit ve zvýšení na 1:3. V singlu přehrál karlovarský Hron Hanuse ve dvou setech, když náš hráč vyrobil příliš mnoho nevynucených chyb.  Na ukazateli skóre svítil stav 1:4 a pomalu jsme se domlouvali na odjezd na západ Čech k rozhodujícímu utkání. Ovšem první přítrž tomu udělala Pospíšilova trojka, která zdolala elitní karlovarskou formaci. V první sadě o míč, ve druhém zcela jasně. Ve druhé odvetě trojic jsme byli téměř pořád o nějaký bod ve vedení a ve dvou setech jsme dokázali zvítězit. Na 4:4 srovnal náš elitní debl, který hlavně výborné hře v poli dokázal dostat do varu 250 diváků v hledišti. V posledním zápase dokázali hosté vzdorovat pouze v první polovině úvodní sady. Pak naše dvojka naprosto převzala otěže duelu a dovedla nás do superfinále extraligy!!!

Rosenberk, Pospíšil – Medek J., Kokštein   1:2 (7:10, 10:9, 8:10) – 0:1

Doubrava, Müller (Hanus) – Vanke, Putík   0:2 (9:10, 6:10) – 0:2

Rosenberk, Müller, Pospíšil – Kokštein, Medek J., Bíbr (Hron)   2:0 (10:7, 10:5) – 1:2

Topinka, Hanus, Doubrava (Gürtler) – Medek M., Putík D., Vanke (Putík J.)   1:2 (10:3, 6:10, 8:10) – 1:3

Hanus – Hron   0:2 (7:10, 6:10) – 1:4

Rosenberk, Müller, Pospíšil (Spousta) – Medek M., Putík D., Vanke   2:0 (10:9, 10:4) – 2:4

Topinka, Hanus, Doubrava – Medek J, Kokštein, Bíbr (Hron)   2:0 (10:8, 10:6) – 3:4

Rosenberk, Pospíšil – Vanke, Putík D. (Putík J.)   2:0 (10:6, 10:8) – 4:4

Doubrava, Müller – Kokštein, Medek J. (Bíbr)   2:0 (10:7, 10:4) – 5:4

Sety v utkání: 12:8

Rozhodčí: Buddeus J., Buddeus F.

Diváci: cca 250

Délka utkání: 3 hodiny 40 minut

Konečný stav série: 2:0

Datum a čas: 05.10.2019 16:00