MNK SILNICE GROUP Modřice A - SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary A 0:6 kontumačně

K souboji s naším tradičním rivalem jsme nastoupili bez zraněného Radka Pelikána.

Obě úvodní dvojice jsme zvláli bez problémů a ve trojicích jsme ztratili set pouze v úvodním duelu těchto formací. Když v zápase vložených dvojic ta naše zvládla třetí sadu a vedli jsme 5:0, zdálo se, že utkání dospěje brzo ke konci. V singlu vyhrál první set náš hráč, ve druhém byl lepší hostující Hron  a za stavu 4:8 příznivec domácího týmu inzultoval hostujícího hráče Matěje Medka. Rozhodčí tak ukončili utkání a o jeho výsledku rozhodne Sportovně technická komise Českého nohejbalového svazu.

Trenér PETR GULDA: "Utkání, které mělo jednoznačný průběh bylo pošlapáno neomluvitelným incidentem domácího diváka. Tímto se Městský nohejbalový klub Modřice ještě jednou omlouvá týmu Karlových Varů a přeje Matěji Medkovi brzké uzdravení."

Müller, Kop – Vanke, Medek M.   2:0 (10:7, 10:6) – 1:0

Rosenberk, Pospíšil – Medek J., Bíbr   2:0 (10:6, 10:8) – 2:0

Rosenberk, Müller, Pospíšil – Medek M., Medek J., Bíbr   2:1 (10:9, 9:10, 10:7) – 3:0

Topinka, Hanus, Kop – Hron, Vanke, Kubín (Svoboda)   2:0 (10:8, 10:6) – 4:0

Gulda, Hanus (Burian) – Musil, Svoboda (Kubín)   2:1 (10:6, 8:10, 10:7) – 5:0

Hanus – Hron   (10:6, 4:8)- inzultace hráče hostí Matěje Medka, utkání ukončeno

Diváků asi 60.

Městský nohejbalový klub Modřice se tímto hluboce omlouvá za chování svého příznivce při utkání Modřice - K.Vary dne 12.5., kdy inzultoval hráče Matěje Medka a ukončil tak utkání mezi oběma týmy.

Věříme, že tímto nepošlapal vztahy mězi oběma kluby, které přes svou rivalitu, vždycky vycházely fér a  bojovaly spolu na sportovním poli a kamarádské vztahy mezi lidmi obou klubů jsou nadstandartní.

To co se stalo se nedá vysvětlit a vedení klubu udělá všechno pro to, aby se taková věc už nikdy neopakovala

Přejeme Matěji Medkovi brzké uzdravení a velice nás mrzí celá tahle záležitost.

S pozdravem
Petr Gulda - místopředseda MNK Modřice

*

Vaší omluvy si upřímně velice vážíme a jsme si vědomi, že zabránit podobné situaci je z hlediska domácího pořadatele bez přispění rozhodčích i hráčů obou mužstev téměř nemožné.

Vždycky jsme s Vámi tvrdě soupeřili výhradně na hřišti a mimo kurty jsme dlouholetí přátelé. Jsem pevně přesvědčen, že tomu tak bude i nadále. Vaší omluvu jsme s Tvým souhlasem zveřejnili na našem webu, včetně našeho stanoviska k celé situaci.

Matějovi Vaše přání vyřídíme a ještě jednou děkujeme za Vaší rychlou a férovou reakci.