MNK SDS Exmost Modřice - TJ Sokol Zbečník

1D-1D Bartoš,Svoboda(Brenner)-Šimeček,Poh   2:1 (10:9,8:10,10:9)

Zahajovací zápas byl ukázkou velkého množství chyb na obou stranách. První devítky jsme ještě zvládli, jenže druhá koncovka patřila hostům. Ve zkrácené sadě přišlo střídání,  za nevýrazného Bartoše přišel Brenner. Za stavu 6:8 začal Svoboda podávat smečovaný servis, se kterým si Šimeček nebyl schopen poradit. Za stavu 9:9 vzal na sebe odpovědnost Svoboda a smečí z druhé rozhodl.

2D-2DBoleloucký,Jonas – Beran,Polák   2:0 (10:7,10:5)

Zápas druhých dvojic byl o poznání klidnější a vyhráli jsme hravě ve dvou setech.

1T-1TBartoš,Svoboda,Boleloucký(Brenner)-Pohl,Polák,Čižinský  2:0 (10:6,10:9)

Zápas prvních trojic nabídl dva zcela odlišné sety. První sada jasně pro nás, kdy soupeř vyprodukoval obrovské množství chyb. Druhá sada už nabídla kovatelný nohejbal. Za stavu 9:9 se pokusil Pohl ztížit náš příjem smečovaným servisem, který ale skončil v síti.

1S-1S Bartoš – Pohl 1:2 (10:4,8:10,8:10)

Velmi dobře rozehraný singl ztratil Bartoš ve druhém setu. Při vedení 7:5 vyhodil jednoduchý servis a naopak Pohl se nebál zahrát následující údery na hranici rizika. Ve třetím setu už byla znát přeci jen ligová zkušenost mladého Pohla.

2T-2TJonas,Svoboda,Boleloucký(Bartoš)-Šimeček,Beran,Polák   2:0 (10:6,10:5)

Hosté nechali odpočívat Pohla a tak byl souboj odvetných trojic rychlý proces. Stačilo pouze nechybovat a zápas nebylo jak prohrát.

1D-2D Brenner,Svoboda-Beran,Polák(Čižinský)   2:0 (10:1,10:5)

Po trojce další naprosto jednoduchý zápas, kdy soupeř už působil velmi odevzdaně a nedařilo se mu vůbec nic.

2D-1D Boleloucký,Jonas – Šimeček,Pohl   2:0 (10:8,10:5)

Poslední zápas a poslední šance hostů na body. Naše dvojice měla nervózní úvod. Jonasovi trvalo půl setu, než zjistil, kudy vede cesta. Ve druhém setu přišlo rapidní zlepšení a najednou se zápas pouze dohrával.

Komentář trenéra:Zbečník bez Kábrta má o dost slabší dvojice a naším cílem bylo urvat 3 body, což se povedlo. Jsem rád, že Vsetín také nezaváhal a utkáme se o první místo v tabulce až v posledním kole.

Čas utkání: 2:31 hod

Počet diváků: cca 30

Datum a čas: 10.06.2018 12:00
Napsal: Richard Laťák
Kategorie: Historie 2018