Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SDS EXMOST Modřice - SK DRAK Dalečín 6:1

Druhá liga započala svoji druhou polovinu a tak jsme v Modřicích přivítali celek Dalečína. Pro zápas jsme neměli k dispozici hned čtveřici Zacha, Hanuse, Štěpánka a Syptáka. Zbyla nám tedy jen šestice hráčů, a proto jsme povolali Honzu Bartoše z dorostu.

Do první dvojky nastoupil Filip a Lukáš.  Od počátku jsme si udělali náskok a ten si udrželi až do konce prvního setu. Ve druhém setu se nám nepodařily dva útoky, chycené  jsme neprodali a hosté šli do koncovky s tříbodovým náskokem.  Od stavu 8:6 pro hosty jsme dvakrát chytili, následně hosté dvakrát zkazili a bylo z toho vítězství i ve druhém setu. Do druhé dvojky nastoupil Tomáš s Milanem. Kluci hráli s přehledem a jasně vyhráli 10:5. Ve druhém setu přišla jen malá komplikace, když jsme dvakrát zkazili na stav 8:8. Po tajmu jsme zabodovali a set dotáhli 2:0. Do první trojky nastoupil Milan, Dejv a Tomáš. Hosté v této trojici nenašli vůbec recept na naší dobře hrající obranu a Milanův tvrdý útok a tak jsme mohli pustit do hry i Honzu, který zapsal svůj první start v druhé lize. Kluci bez problémů vyhráli oba sety. Do druhé trojky nastoupil Filip, Kuba a Lukáš. Trojka probíhala téměř shodně jako ta první. Soupeř si nevěděl rady s naší obranou a neprosazoval se na útoku, naproti tomu nám se na útoku dařilo 4:0. Do třetí dvojky jsme nasadili Dejva s Kubou. Klukům se dařilo soupeře chytat, ale vůbec se jim nedařilo bodovat. Chvílemi výměny připomínaly spíše hru trojic. Krok se nám dařilo držet do poloviny setu, kde se projevila větší údernost hostující dvojice. Do druhého setu jsme nasadili Honzu místo Kuby, ale obrázek hry se příliš nezměnil. Ještě jsme zkusili poslat zpět do hry Kubu, ale na čestném úspěchu hostu už jsme nic nezměnili.  Do singlu jsme opět po půl roce nasadili Lukáše. Lukáš začal dobře a hned v úvodu si vypracoval náskok. Pak hostující hráč zpřesnil hru, Lukáš pár míčů zkazil a do vedení se dostal hostující singlista. Získaný náskok už udržel až dokonce. Druhý set hostující hráč hodně kazil, Lukáš hrál jen údržbu a jasně získal druhý set. Ve třetím setu jsme začali lépe a vedli 8:6. Už to vypadalo, že je singl náš, ale Lukáš třemi zkaženými útoky poslal hosty do vedení 9:8. Do koncovky Lukáš udržel nervy na uzdě a dokázal otočit na 10:9. Do odvetné trojice nastoupil Milan, Tom, Dejv a střídající Honza. Dneska jsme hráli trojice dobře a i v této trojici jsme hosty jasně přehráli. Kluci dali po dvou hodinách a dvaceti minutách zápasu vítěznou tečku.

Trenér Modřic LUKÁŠ NOVOTNÝ: "Zápas se odehrával v přátelském duchu. Trochu se mi zdálo, že Dalečín přijel už dopředu smířený s prohrou. Největší rozdíl mezi oběma týmy byl ve trojicích, kde jsme měli jednoznačně navrch. Dvojice a singl byli více vyrovnané. U domácích ani hostů žádný hráč výrazně nevynikal. Rozhodčí zvládli utkání bez chyb."

Datum a čas: 04.06.2016 10:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2016

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Rozlosování ligových soutěží 2019 §

 

 

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< srpen 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Líbí se vám oficiální stránky MNK Modřice?

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!