Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SDS EXMOST Modřice B - SK Bělá 6:2

První zářijový víkend jsme na svém hřišti přivítali celek z Bělé a čekal nás těžký zápas, jelikož nám chyběl Novotný z rodiných důvodů a Gulda, který si plnil povinnosti u prvního týmu. Soupeř však přijel také nekompletní.

Do první dvojice nastoupil Halva s Burianem ve vlažném tempu a rychle jsme prohrávali rozdílem tří bodů. Změnou taktiky a proměňováním svých útoků jsme se dostali na 8:8, zde jsme však zkazili dva  vlastní útoky a soupeři tak první set vlastně darovali. Druhý set se nesl v duchu prvního, kdy především velká kazivost na útoku nám vzala šanci na zisk prvního bodu a hosté se ujali vedení v zápase. Do druhé dvojice nastoupil Konupka a Hanus. Tato dvojice probíhala obdobně jako ta první, ovšem s prohozenými rolemi. Tentokrát jsme více bodovali my a s přehledem srovnali stav utkání. Do první  trojice nastoupil Halva, Zach a Burian. V této trojici jsme chtěli zavelet k trháku, to se ovšem nestalo. První set jsme několikrát zautočili do zámezí a když se k tomu přidalo několik přesných útoků soupeře, šel první set za soupeřem. Druhý set jsme tahali celou dobu za delší konec, jenže v koncovce jsme bohužel doplatili na horší mezihru a soupeři tak opět doslova set darovali. Druhá trojice nastoupila ve složení Konupka, Hanus, Spousta. Tato trojice nám fungovala bez problémů. Pestrou hrou na útoku a především skvělým polem jsme nedali soupeři příliš šanci pomýšlet na bod a utkání jsme opět vyrovnali. Následovala nepárová část, která nás snad poprvé v sezoně podržela. Nejprve ve třetí dvojici zahráli skvěle Spousta se Zachem, kteří povolili soupeři pouhých šest míčů. Následně si v singlu počínal stejným způsobem Hanus, který jasně předčil soupeře ve všech činnostech a v druhém setu mu povolil pouze jeden míč. Nepárová část nás uklidnila a do následujících trojic jsme šli s myšlenkou celé střentnutí ukončit. Trojice Halva, Zach a Burian se na kurtu dlouho nezdržela, když soupeř uhrál jen 3 míče. Celé utkání pak zakončila trojice Konupka, Spousta, Hanus. Zde se opět projevila výšková převaha našeho smečaře, který nad sítí dominoval a my se tak po dvou a půl hodinách mohli radovat z výhry a po ukončení utkání v Dyníně i z následného postupu do play off.

Kapitán Modřic FILIP HALVA: "Jsem velice rád, že jsme tohle důležité utkání zvládli a získali z něho dva body, které nás posílají do play off. V utkání jsme museli hodně impromizovat se sestavami, ale všichni si zaslouží pochvalu, i když se né všem dařilo podle představ a pokud chceme pomýšlet na postup do první ligy, tak by tento výkon rozhodně nestačil. Z našeho týmu bych pochválil Hanuse, Konupku a Spoustu. Za soupeře dnes předváděl nejlepší nohejbal kapitán Lukáš Kašpar."

Více fotografií ZDE

Datum a čas: 03.09.2016 10:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2016

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Modřické kino


 

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< srpen 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Jak dál s ligovými soutěžemi?

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!