Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SDS EXMOST Modřice B - NK R.U.M. Holubice 6:1

K poslednímu zápasu základní skupiny jsme přivítali třetí celek tabulky Holubice, které přijeli prakticky jen s polovinou základní sestavy. K uvolněné atmosféře hodně přispěl i fakt, že jsme si zajistili účast v play off již minulý týden a náš posun na první místo byl spíše teoretický. To vše nám umožnilo plně využít všechny hráče sestavy a pošetřit Honzu Hanuse na odpolední zápas dorostu.

Do první dvojky jsme nasadili Tomáše a Filipa. V úvodu jsme začali dobře, soupeře jsme několikrát chytili a dokázali proměnit. V průběhu setu jsme zase několikrát neproměnili svůj útok my a set dospěl do nejtěsnější koncovky. Proměněný útok a první set pro nás. Ve druhém setu jsme si vytvořili opět náskok, tentokrát jsme si ho udrželi až dokonce a podstatně klidněji vyhráli.

Druhá dvojice byla poměrně pikantní, protože na holubické straně nastoupili exmodřití Gryc se Žitňákem a na straně druhé Novotný s exholubickým Konupkou. Hned v úvodu se projevilo, že se oboje dvojice znají a navzájem se asi 5krát chytili. Hosté si vytvořili 3 bodový náskok. Zlepšenou naší hrou a několika chycenými jsme stav ve druhé polovině otočili a vyhráli první set. Druhý set jsme od úvodu kontrolovali a hosté hodně kazili. V poklidu jsme si pohlídali výhru 10:4. Do první trojice nastoupil Tomáš, Filip a David. V této trojici jsme soupeře předčili hlavně obranou v poli a útočnou silou smečaře. Kluci měli oba sety pod kontrolou a navýšili stav už na 3:0.

Do druhé trojice nastoupil Milan, Kuba a Zdenek. V úvodu setu jsme se trošku hledali, jak v poli, tak na útoku a soupeře jsme nechali odskočit. Po tajmu jsme hru výrazně zlepšili a započali stíhací jízdu. Dokonce se nám podařilo dotáhnout až na stav 9:9, ale útok hostujícího Gryce jsme chytili jen do autu. Druhý set jsme pokračovali ve zlepšené hře. Bohužel nás stále brzdila mezihra, kdy jsme z mnoha chycených zůstávali příjmem na základní čáře.  I přes horší mezihru jsme převahu v druhém setu přetavili ve vítězství. Ve třetím setu nám hosté odskočili na 8:6 a dvoubodové vedení si uhájili až do konce. 3:1 Do vložené dvojice nastoupil Zdenek s Honzou, proti „veteránům“ Dlabkovi a Fronkovi. Většinu prvního setu, nám dělala potíže, jejich netradiční hra a naše příprava útoků. Vyrovnaný stav vydržel jen do poloviny setu, kde jsme odskočili a získali jej pro sebe. Druhý set jsme asi 6krát trefili hostujícího polaře na středu hřiště a set jsme hostům prakticky darovali. Třetí set jsme konečně přestali trefovat soupeřova polaře a 3-mi útoky po noze strhli výhru na naši stranu. Do singlu jsme nasadili Honzu. Honza začal razantním servisem, který dělal soupeři velké problémy. Než hostující singlista přišel na to, jak si tento servis příjmout, byl set prakticky rozhodnutý. Druhý set byl v úvodu trochu vyrovnanější, ale Honza přesnou hrou pomaličku navyšoval rozdíl ve skóre. Set získal v poměru 10:6. 5:1 Do odvetné trojice nastoupil Filip, Tomáš a David. Náskok z úvodu setu jsme prohospodařili hlavně díky nepřijemnému podání Žitňáka, který nám děal problémy. Do koncovky jsme hru zjednodušili, stáhli na jednoho smečaře a set vyhráli. Druhý set už byl plně v naší režii, kluci si vyhověli v poli i na útoku a soupeři povolili jen 5 bodů.    

Trenér MNK SDS EXMOST Modřice LUKÁŠ NOVOTNÝ: "Zápas hodně ovlivnilo to, že už se vlastně o nic nehrálo. Play off jsme měli od minulého týdne jisté a posun na první příčku byl spíše teoretický. Hráli jsme tedy uvolněně o dobrý pocit do play off, což se snad podařilo. Radost jsem měl z třetí dvojky, že se klukům už po druhé podařilo vyhrát."

 

 

Datum a čas: 11.09.2016 10:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2016

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Modřické kino


 

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< červenec 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Jak dál s ligovými soutěžemi?

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!