Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SDS EXMOST Modřice B - TJ Sokol Zbečník 6:1

K desátému kolu k nám zavítal stále se zlepšující tým Zbečníku, který vystoupal v tabulce až na čtvrté místo. Čekali jsme tedy těžké a vyrovnané utkání. O to více, že jsme neměli k dispozici nemocného Halvu. Po příjezdu hostů však bylo jasné, že přijelo jen torzo jejich sestavy a podle toho se i odvíjel celý zápas.

Do první dvojice jsme nasadili Honzu s Tomášem. V první polovině setu se kluci nemohli na hřišti nějak najít, nešel jim příjem nahrávka ani útok.  Jak pokračovala hra, lepšil se i náš výkon. V prvním setu to stačilo jen na prohru 10:8. Druhý a třetí set jsme hostům dovolili už jen 6 bodů.  Do druhé dvojky jsme nasadili Zdenka a Lukáše. V této dvojici se nám nedařilo vypořádat s útokem soupeře z druhé. Navíc jsme přidali několik chyb v útočné fázi a první set prohráli. Do druhého setu jsme změnili servis, bezpečně proměňovali svoje útoky a získali ho poměrem 10:5. Ve zkrácené sadě jsme u sedmiček udělali dvě chyby a nechali soupeře odskočit na 9:7. Dokázali jsme ještě srovnat na 9:9, ale to už bylo z naší strany vše.  Do první trojice jsme poslali Milana, Tomáše a Davida. Soupeř prakticky ve trojici neměl blokaře a zvolil hru bez bloku. To na Milanův razantní útok nemělo šanci na úspěch a naše trojice v poklidném tempu přiklonila vedení opět na naši stranu. Do druhé trojice nastoupil Zdenek, Lukáš a Kuba. V úvodu jsme hodně chybovali a soupeř se nás držel bodově na dosah.  Do koncovky jsme si udělali dvoubodový náskok, který jsme si udrželi až do konce setu. Ve druhém setu jsme už naši hru zpřesnili a soupeři povolili jen 3 body. Do singlu nastoupil Honza, a jak bývá už trochu zvykem na zbečnického Kábrta má vždy formu.  V úvodu si oba singlisti vyměnili po třech chybách, aby od stavu 3:3 začal získávat Honza pomalu navrch. Hlavně v delších výměnách hostujícího singlistu nutil k chybám. A získal první set. Druhý set byl opět vyrovnaný. Honza si od počátku držel dvoubodový náskok a ten si ustrážil až do konce. Vzhledem k vývoji utkání jsme do třetí dvojky k Davidovi nenasadili Milana, ale Tomáše. Kluci se osvědčili ve Vsetíně, a tak jsme chtěli zkusit, jestli svoji formu potvrdí. Oba sety probíhali prakticky shodně, nám se dařilo proměňovat svoje útoky a  soupeř hodně chyboval nebo nedokázal proměnit. Oba sety jsme urvali pro sebe 10:6. Do odvetné trojice nastoupil Milan, Tomáš a David. Soupeři dělal potíže hlavně Milanův nepříjemný blok, a když kluci přidali ještě dobré pole, nebylo v prvním setu co řešit. Do druhého setu jsme poslali místo Milana Tomáše. Smířený soupeř už zápas dohrával spíše z povinnosti a dokázal získat pouze 2 body.

Trenér Modřic LUKÁŠ NOVOTNÝ: "Zápas hodně ovlivnila sestava hostů, kteří přijeli bez několika klíčových hráčů. My taky nebyli opět kompletní, ale u nás už je to asi tradice. Až na druhou dvojici jsme měli zápas ve své režii. Důležité pro nás bude vyhrát na Šacungu, abychom si uchovali šanci postoupit do play off ve vlastních rukách."

Datum a čas: 25.06.2016 10:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2016

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

♦ Termínový kalendář 2019 ♦

§ Rozlosování ligových soutěží 2019 §

 

 

Oddíl postranní lišty

Nadcházející události

  Oddíl postranní lišty

  Kalendář akcí
  << červen 2019 >>
  PoÚtStČtSoNe
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Oddíl postranní lišty

  Podporují nás

           Generální sponzor:

              Hlavní sponzor:

                    Sponzoři:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Oddíl postranní lišty

  Anketa
  Líbí se vám oficiální stránky MNK Modřice?

  Oddíl postranní lišty

  Vyhledávání

  Patička stránky

  Buďte ONLINE!