MNK Modřice - SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 3:5

První bod v semifinálové sérii play off ukořistili Západočeši

První semifinále play off se hrálo za krásného slunečného počasí.

První a zároveň zřejmě rozhodují nepříjemnost náš tým postihla již před samotným utkáním.

Pavel Kop si totiž poranil tříslo. První dvojku duo Rosenberk, Pelikán zvládlo těsně ve třetím setu. V zápase druhých dvojic jsme prohráli první set, ve druhém Pavel oznámil svoje zranění, nicméně jsme ho dovedli k vítěznému konci. Třetí set patřil bezchybně hrajícím hostům a bylo srovnáno. Elitní trojka vlétla na svého soupeře zhurta a první set byl jednoznačný. Ve druhé sadě jsme zvládli koncovku a šli jsme opět do vedení. V zápase druhých dvojic jsme byli nuceni střídat. Za stavu 3:6 musel na hřiště místo Pavla Kopa trenér Gulda. První set jsme dotáhli na devítky, při kterých se Vanke nemýlil. Druhá sada byla jednoznačná a opět bylo vyrovnáno. V singlu musel na hřiště Martin Müller, který ovšem na hostujícího Hrona neměl. Po tomhle zápase na sebe narazily obě elitní trojkové formace a ta naše tu karlovarskou ve dvou setech přehrála. Bylo 3:3 a nastal zápas druhých trojic. Začátek nám vyšel, hosté dorovnali a za stavu 9:9 jsme my svůj útok neproměnili, ale hosté Medkem ano. Druhý set už pak byl jednoznačnou záležitostí hostů.  V první odvetě dvojic se vedení přelévalo, za devítek hostující Kokštein s přehledem zakončil. Ve druhé sadě bylo skóre vyrovnané až do stavu 7:7. Pak jsme chybovali, hosté odskočili o dva body a druhý mečbol proměnili.

Rosenberk, Pelikán – Medek J., Medek M. (Hron)   2:1 (10:6, 8:10, 10:8) – 1:0

Müller, Kop – Vanke, Kokštein   1:2 (7:10, 10:8, 8:10) – 1:1

Rosenberk, Müller, Pospíšil – Medek J., Kokštein, Kubín (Dvořák)   2:0 (10:5, 10:9) – 2:1

Topinka, Pelikán, Kop (Gulda P.) – Vanke, Medek M.., Hron   0:2 (9:10, 2:10) – 2:2

Müller – Hron   0:2 (4:10, 6:10) – 2:3

Rosenberk, Müller, Pospíšil - Vanke, Medek M.., Hron   2:0 (10:4, 10:8) – 3:3

Topinka, Gulda P., Pelikán – Medek J., Kokštein, Dvořák   0:2 (9:10, 4:10) – 3:4

Rosenberk, Pelikán – Vanke, Kokštein   0:2 (9:10, 8:10) – 3:5

Rozhodčí: Matyášek, Buddeus

Diváci: cca 80

Délka utkání: 3 hodiny 15 minut

Stav série: 0:1

Datum a čas: 01.10.2016 14:00
Kategorie: Historie 2016