Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK Modřice má nového hlavního sponzora!

MNK Modřice má nového hlavního sponzora!

S velkou radostí si dovoluji naší členské základně oznámit, že náš nohejbalový klub má nového hlavního sponzora.

Jak jistě víte po řadu uplynulých let stála po našem boku firma SDS EXMOST, s.r.o., která prostřednictvím svého majitele pana Pavla Jankůje byla pro nás hlavním finančním dárcem. Bez jeho peněžních prostředků by zcela jistě nebylo možno vybudovat klub, který dosahoval špičkových sportovních úspěchů a který se stal pojmem v českém i mezinárodním nohejbalu. Za to vše patří Pavlu Jankůjovi obrovský dík! Jistě jste však také zaznamenali, že vinou nesolidního zahraničního partnera se tato firma v závěru roku 2016 dostala do velkých ekonomických problémů, které vyústily v konkurz prohlášený na tuto společnost.

Protože však společnost SDS EXMOST měla ve svých řadách řadu odborníků na stavbu mostních konstrukcí došlo k tomu, že jádro společnosti včetně jejího šéfe zlákala do svých řad firma SILNICE GROUP, a.s.. Pan Jankůj v ní současně nastoupil do pozice jednoho z ředitelů. A na nohejbal nezapomněl !  SILNICE GROUP, a.s.  se již v listopadu staly jedním ze sponzorů mistrovství světa v nohejbale a poté co její generální ředitel pan Karel Rypl shlédl zápasy šampionátu byla jeho náklonost k nohejbalu potvrzena.

Pak jsem již s pomocí Pavla Jankůje už jen „kul želísko dokud bylo žhavé“ a výsledkem je, že se firma SILNICE GROUP, a.s. stala od sezony 2017 hlavním sponzorem našeho klubu. Její sponzorský příspěvek dokonce převyšuje hodnoty v minulosti obdržené od SDS EXMOST a v rámci započaté spolupráce jsme si přislíbili partnerství na delší období. Na hrudi dresů našich celků se tedy od sezony 2017 objeví logo našeho nového partnera a do oficiálních soutěží vstoupíme pod názvem „MNK SILNICE GROUP Modřice“. Firma nám také jako bonus uhradí kompletní obměnu dresů pro všechna naše soutěžní družstva.

Jsem velmi rád, že náš klub získal nového velmi silného partnera, který bude vedle města Modřice druhým nejvýznamnějším donátorem pro naši činnost.

Firma SILNICE GROUP, a.s. vznikla v roce 1994 privatizací bývalého státního podniku s tradicí čítající mnoho desítek let a svým obchodním obratem 2 miliardy Kč se řadí mezi významné stavební firmy na našem trhu. Nabízí široké spektrum služeb souvisejících s výstavbou dopravních a inženýrských staveb.

Pevně věřím, že prostředky poskytnuté společností SILNICE GROUP, a.s.  budou pro náš klub základem pro nejenom samotné fungování, ale i dosahování co nejlepších sportovních výsledků.

Petr Jahoda

Předseda

Městský nohejbalový klub Modřice, z.s.

Datum a čas: 19.01.2017 15:41
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2017

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Rozlosování ligových soutěží 2019 §

 

 

Oddíl postranní lišty

Nadcházející události

  Oddíl postranní lišty

  Kalendář akcí
  << říjen 2019 >>
  PoÚtStČtSoNe
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031   

  Oddíl postranní lišty

  Podporují nás

           Generální sponzor:

              Hlavní sponzor:

                    Sponzoři:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Oddíl postranní lišty

  Anketa
  Líbí se vám oficiální stránky MNK Modřice?
  Ano, jsou dobře udržované a aktualizované.
  42% (472 hlasů)
  Nevím. Občas na ně kouknu.
  28% (317 hlasů)
  Ne, neplní svůj účel.
  30% (346 hlasů)

  Oddíl postranní lišty

  Vyhledávání

  Patička stránky

  Buďte ONLINE!