TJ Sokol Zbečník - MNK SILNICE GROUP Modřice 4:3

Utkání se odehrálo v nově zrekonstruované hale za bouřlivé atmosféry. Oba týmy byly kompletní.

1D-1D Pohl, Fries - Bartoš,Svoboda(Pešek)   2:0 (10:4,10:3)

Nově složený tandem s mladičkým Friesem ukázal, jak má vypadat hra dvojic. Domácí s naprostou lehkostí ovládli oba sety i s přispěním našich až neuvěřitelných chyb.

2D-2DŠimeček,Polák(Čižinský)-Boleloucký,Brenner   0:2 (4:10,5:10)

Zatáhnout za ruční brzdu musela naše elitní dvojice a bez problémů smetla papírově slabší domácí.

1T-1TPohl,Šimeček,Fries-Bartoš,Boleloucký,Brenner(Jonas)   2:0 (10:9,10:6)

Od začátku dominovaly útočné údery nad hrou obran. Na lámání chleba došlo při stavu 8:9. Po tajmu přišel zkažený servis a následná smeč do autu. Ve druhém setu odešla mezihra a naivní hrou jsme pustili domácí opět do vedení v utkání.

1S-1S Pohl 2:0 (10:3,10:8)

Jindy vyrovnané střetnutí těchto singlistů proměnil Pohl ve svou exhibici a jasně dal najevo, kdo bude letos aspirant na titul na mistrovství republiky.

2T-2TPohl,Čižinský,Polák(Fries)-Boleloucký,Brenner,Pešek(Bartoš)   2:1 (10:6,7:10,10:6)

První set byl přehlídkou promarněných situací u sítě. Když byl kvalitní příjem, následovala nahrávka do bloku. Když byl příjem horší, nechal se Brenner zablokovat. Domácí byli trpěliví a naše chyby využili. V druhé sadě měl Brenner již potřebný servis a ukázal, že může být velkým přínosem. Třetí set už nemá cenu hodnotit, jelikož bychom se museli vrátit někam do mladších žáků…

1D-2D Pohl, Fries - Boleloucký,Brenner    1:2 (10:8,8:10,9:10)

Souboj elitních dvojic byl jasně nejkvalitnější zápas celého střetnutí. Dva vyrovnané sety určily, že se musí rozhodnout v tie breaku. Za stavu 9:9 Boleloucký sice špatně přijmul, ale nakonec svou roli zvládnul.

2D-1D Polák,Šimeček(Čižinský) - Bartoš,Jonas(Pešek)   1:2 (7:10,10:5,8:10)

Závěrečný zápas nabídl napínavou podívanou. Utkání už měli dávno v rukou domácí, ale v předpokládané vyrovnané tabulce jde o každý dílčí bodík ve skóre. Naštěstí se naší dvojici z části podařilo odčinit ostudný výkon v prvním zápase a koncovku v třetím setu zvládli.