TJ Dynamo České Budějovice - MNK SILNICE GROUP Modřice B 3:6

Na další kolo 1. ligy mužů jsme odcestovali do Českých Budějovic k utkání s celkem Dynama. Doma jsme nechali Pepu Hicla, Milana Konupku a další dlouhodobě zraněné. V sestavách jsme – jak je tento rok už zvykem – opět museli udělat změny a hrál celý základní kádr dorosteneckého družstva.

První dvojice byl souboj velmi mladých hráčů a skončila výrazným výsledkem domácí dvojice. 1:0. Zápas měla srovnat naše první dvojice, ale po vyrovnaném prvním setu, jsme ve druhém už nestačili. 2:0. Začátek zápasu, jaký jsme si nepřáli. Když jsme v první trojici prohráli první set, už to s námi nevypadalo dobře. V pravou chvíli jsme se kousli a zahájili obrat v zápase. Další dva sety jsme domácí přejeli. 2:1. Další trojice okopírovala tu první – první set jsme prohráli na devítkách a v dalších dvou soupeř zřejmě zůstal v kabině. 2:2. Třetí dvojice a opět prohraný první set na devítkách. Ve druhém ovšem šli devítky do nás a třetí set už jsme si pohlídali – poprvé vedeme 2:3. Singl byl velmi vyrovnaný, když první set šel opět za domácími, druhý k nám a třetí končil za devítek a opět pro domácí. Dnes už popáté. Srovnáno a začíná se znovu. 3:3. A jak nám už bylo tento den asi souzeno, první set odvetných trojic prohráváme opět za devítek. Druhý jsme soupeře k ničemu nepustili, třetí set byly opět devítky, tentokrát ovšem pro nás. 3:4. A to štěstí se přeneslo i do následující odvetné trojice kdy jsme – ten den poprvé – vyhráli první set!!! Druhý set, jak bylo zvykem, šel do nás, a tak jsme odskočili o dva. 3:5. V první odvetné dvojici jsme již zlomeného soupeře k ničemu nepustili a ve dvou setech jsme si došli pro zisk dvou bodů do tabulky.

Hráč TOMÁŠ BRENNER: "Jsem velmi rád, že jsme toto velmi důležité utkání zvládli i v oslabené sestavě. Čeká nás několik velice těžkých utkání, na které je třeba se dobře připravit a doufat, že již budeme v kompletní sestavě."

Žikeš ml, Višvader – Boleloucký, Brenner 2:0 (10:5, 10:5)

Semrád, Hrdlička – Halva, Gürtler 2:0 (10:9, 10:4)

Žikeš ml, Višvader, Mošovský – Halva, Boleloucký, Štěpánek 1:2 (10:9, 6:10, 7:10)

Semrád, Hrdlička, Řežábek – Brenner, Gürtler, Spousta 1:2 (10:9, 3:10, 6:10)

Řežábek, Bělík, Mošovský – Bartoš, Jonas 1:2 (10:9, 9:10, 7:10)

Višvader – Halva 2:1 (10:5, 7:10, 10:9)

Žikeš ml, Višvader, Mošovský – Brenner, Gürtler, Spousta 1:2 (10:9, 10:3, 9:10)

Semrád, Hrdlička, Řežábek – Halva, Boleloucký, Štěpánek 0:2 (9:10, 7:10)

Žikeš ml, Višvader – Halva, Gürtler 0:2 (8:10, 6:10)

Datum a čas: 18.05.2019 14:00
Kategorie: Historie 2019