Extraliga mužů - 3. kolo: MNK mobilprovás Modřice – NK AUSTIN Vsetín 6:1

K moravskému derby jsme nastoupili bez juniorů, ale s novou posilou Pavlem Kopem. To hosté přijeli oslabeni o dva klíčové hráče, Chalupu a Stupáka.

V zápase prvních dvojic byl vyrovnanější pouze úvodní set, v tom druhém naše formace hosty přejela – 1:0. V duelu druhých dvojic jsme v první sadě získali náskok, který jsme drželi až do konce i přes dvacetiminutové přerušení kvůli dešti. Ve druhém setu jsme se trápili se smečovaným servisem Majštiníka, který ale za devítek poslal podání daleko za vymezený prostor – 2:0. Souboj prvních trojic hosté odchodili a schytali velký výprask – 3:0. Druhý zápas trojic byl přece jen o něco vyrovnanější, ale opět jsme na kurtu v obou setech dominovali – 4:0. Ve vložené dvojici jsme na hosty neměli a Valaši tak získali jediný bod v utkání – 4:1. V singlu byl k vidění v první sadě boj s mnoha chybami, ve kterém Hanus podlehl Bílému. Od poloviny druhého setu se náš singlista zlepšil a srovnal. V setu rozhodujícím se zkoncentroval na každou výměnu a bez ztráty bodu došel pro pátý bod – 5:1. V první sadě úvodní odvetné trojice jsme hosty trochu podcenili a ti si solidním výkonem vybojovali vedení 1:0 na sety. Od druhého setu už naše elitní formace začala předvádět svůj obvyklý výkon a ukončila utkání - 6:1.