Extraliga mužů - 1. kolo: MNK mobilprovás Modřice – SK Šacung Benešov 1947 6:1

K prvnímu utkání zkrácené sezóny jsme nastoupili v kompletním složení. Začali jsme dobře, pohodovou výhrou první dvojky. V duelu druhých dvojic jsme byli malinko nervózní, přesto jsme dokázali získat druhý set. Ve třetím setu jsme hned na začátku za stavu 6:5 chytili, bohužel mimo hřiště a pak už jsme tahali za kratší konec. Udělali jsme několik chyb a bylo srovnáno. Zápas prvních trojic jsme měli pod kontrolou. Ve druhém trojkovém souboji jsme v prvním setu prohrávali 4:6, ale od té doby jsme se zvedli a po solidním výkonu jsme došli pro třetí bod v utkání. V zápase vložených dvojic jsme dobře začali a vůbec jsme nepřipustili žádné drama. V singlu nastoupil na naší straně Višvader a s hostujícím Šperlíkem neměl příliš práce. V první odvetné trojici se hrálo za drobného deště a hostům vyšel lépe úvod zápasu. Naše sestava ovšem přepnula v druhé půlce setu na vyšší rychlostní stupeň a sadu získala. Ve druhém setu musel být za stavu 4:3 duel přerušen kvůli dešťové přeháňce. Naštěstí jen na 20 minut. Po úpravě hřiště už naše trojka nedala hostům šanci.

Rosenberk, Pospíšil – Truc, Fürbacher A. (Votava)   2:0 (10:7, 10:3) – 1:0

Hanus, Višvader (Brenner) – Kalas, Hokr (Kanda)   1:2 (7:10, 10:7, 8:10) – 1:1

Rosenberk, Topinka, Pospíšil – Truc, Šperlík, Votava (Vale)   2:0 (10:6, 10:7) – 2:1

Gulda T., Halva, Hanus – Kalas, Hokr, Fürbacher A. (Stupka)   2:0 (10:7, 10:7) – 3:1

Gulda T., Halva – Stupka, Šperlík (Prachár)   2:0 (10:5, 10:5) – 4:1

Višvader – Šperlík   2:0 (10:4, 10:3) – 5:1

Rosenberk, Topinka, Pospíšil – Kalas, Hokr, Fürbacher A.   2:0 (10:8, 10:5) – 6:1

Sety v utkání: 13:2

Rozhodčí: Hrůza, Mandát

Diváci: cca 80

Délka utkání: 2 hodiny 30 minut (přerušeno na 20 minut, kvůli dešťové přeháňce)