Divize 3: TJ Spartak MSEM Přerov - MNK mobilprovás Modřice B 3:6

K poslednímu zápasu 1. kola soutěže jsme se v oslabené sestavě vydali na domácí prostředí soupeře Tj Sokol MSEM Přerov.

Absence hlavních smečařů Pavelky a Konupky a univerzála Jonase nebylo to jediné s čím se musel hrající trenér Spousta vypořádat. Při tvoření sestav musel brát v potaz i fakt, že v týmu, kde mají dva hráči problém s kolenem je pouze jedna ortéza. Další dva hráči v sestavě byli jinak indisponováni.

První dvojice Gulda-Brenner začala zápas úspěšně a ve dvou setech připsala první bod utkání.  - 0:1.Dvojice Gürtler-Boleloucký naopak začátek zápasu nezvládla a po špatném startu v obou setech pomohla soupeři srovnat stav na 1:1. Nemilá součást těchto dvojic bylo zranění domácího hráče Bergmanna, který zápas již nemohl dohrát. – 1:1.Souboj prvních trojic se musel po velmi vyrovnaném boji rozhodnout až ve zkráceném třetím setu, kde naše mužstvo nedovolilo soupeři ani jediný bod. – 1:2.Zápas druhých trojic měl podobný průběh, ovšem bod si po třetím setu připsali domácí. – 2:2.Nepárová část utkání byla jasně v naší režii a poslala náš tým do vedení - 2:4.V odvetných trojících už tak hladký průběh nebyl. Za stavu 9:7 ve třetím setu nám soupeř dovolil zápas obrátit a připsat 5. bod utkání. – 2:5.Na konec zápasu se po nevydařené druhé trojici muselo přejít k odvetným dvojkám, kde ve vyrovnaném souboji vybojoval Gürtler s Bolelouckým další 2 body do tabulky. Výsledné skóre utkání - 3:6.

Vokoč, Dreiseitl – Gürtler-, Boleloucký 1:2–3:6

Trenér MNK Modřice "B" JAKUB SPOUSTA: "Do utkání jsme nastupovali bez několika klíčových hráčů. Prakticky všechny sestavy spolu hrály poprvé. Podali jsme velice podprůměrný výkon. Jsme ale velice rádi, že jsme utkání zvládli. Pochvalu zaslouží Jan Bartoš za zodpovědný výkon v singlu."