Divize 3: PKS okna Žďár nad Sázavou - MNK mobilprovas Modřice B 6:3

K poslednímu venkovnímu utkání jsme odcestovali do Žďáru nad Sázavou. Z důvodu nepříznivého počasí bylo utkání přesunuto do haly. Ze sestavy nám chyběl pouze Štěpánek.

První dvojice ve složení Gulda, Pavelka začala výborně a vybojovala si dvoubodový náskok, o který ale v polovině setu třemi neproměněnými útoky přišla a domácí první set otočili. Druhý set byl vyrovnaný, za stavu 9:9 jsme prokázali pevné nervy na útoku. Ve třetím setu jsme na začátku neproměnili dva útoky, a manko se nám už nepovedlo smazat – 1:0. Druhá dvojice ve složení Konupka, Gürtler v celkem poklidném tempu přehrála domácí dvojici a srovnala – 1:1. První trojice ve složení Gulda, Pavelka, Boleloucký si v prvním setu vytvořila dvoubodový náskok, který udržovala až do konce setu. Druhý set se nám od začátku vůbec nedařilo, a prohrávali jsme 5:1. Místo Pavelky nastoupil Brenner, zlepšili jsme náš výkon a dotáhli stav až do stavu 9:9, zde ale domácí vytloukli blok a srovnali. Do třetího setu se vrátil Pavelka, vrátil se ke hře z prvního setu a nedali jsme domácím šanci – 1:2. Druhá trojice ve složení Konupka, Bartoš, Gürtler nezačala dobře, a domácí si vytvořili komfortní náskok. Během setu jsme srovnali, za stavu 9:9 domácí proměnili svůj útok. Ve druhém setu jsme zlepšili hru a domácí přehráli. Třetí set se nám ale vůbec nepovedl – 2:2. Třetí dvojice ve složení Brenner, Boleloucký v prvním setu spolehlivě proměňovala útoky a v koncovce přetlačila domácí dvojici. Druhý set byl také vyrovnaný, v koncovce se ale radovali domácí. Totéž se jim povedlo ve třetím setu – 3:2. Do singlu nastoupil Bartoš a tento zápas se stal jednoznačnou záležitostí pro domácí – 4:2. První odvetná trojice ve složení Konupka, Gürtler, Bartoš a střídající Jonas hladce prohrála s domácí trojicí – 5:2. Druhá odvetná trojice ve složení Gulda, Pavelka, Boleloucký zase snadno přehrála domácí trojici a snížila – 5:3. První odvetná trojice byla v režii domácích, kteří dokráčeli k vítězství – 6:3

Kapitán týmu TOMÁŠ GULDA: "Utkání bych rozdělil na dvě části. První kdy se bojovalo o každý bod a utkání mělo náboj. Druhá část od singlu už nebyla moc atraktivní. Díky rannímu výsledku ve Zbečníku, se hrálo už jen o první místo v základní části, protože oba týmy měly jasné play-off. Utkání nám ukázalo, kde máme mezery ve hře, které se budeme snažit během následujícího týdne vyladit. Play-off bude jiná soutěž, začíná se od nuly a budeme chtít uhrát co nejlepší výsledek."

Pospíšil, Novotný – Gulda, Pavelka 2:1 (10:8, 9:10, 10:7) – 1:0

Nejedlý, Kysilka – Konupka, Gürtler 0:2 (8:10, 6:10) – 1:1

Novotný, Šoupal, Pospíšil (Fňukal) – Gulda, Pavelka, Boleloucký (Brenner) 1:2 (8:10, 10:9, 6:10) – 1:2

Kysilka, Nejedlý, Brychta (Nykl) –Bartoš, Konupka, Gürtler 2:1 (10:9, 7:10, 10:6) – 2:2

Nykl, Brychta (Šoupal) – Boleloucký, Brenner 2:1 (9:10, 10:8, 10:8) – 3:2

Pospíšil – Bartoš 2:0 (10:3, 10:7) – 4:2

Pospíšil, Novotný, Šoupal – Konupka, Gürtler, Bartoš (Jonas) 2:0 (10:7, 10:2) – 5:2

Kysilka, Nejedlý, Brychta (Nykl) – Pavelka, Gulda, Boleloucký 0:2 (3:10, 5:10) – 5:3

Pospíšil, Novotný – Gürtler, Konupka 2:0 (10:5, 10:6) – 6:3

Datum a čas: 26.09.2020 14:00
Kategorie: B-TÝM