Divize 1: MNK mobilprovás Modřice A – SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 6:3

13.9.2020 Ligový pohár Divize 1 - Předehrávka 10. kola: MNK mobilprovás Modřice – SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary   6:3

K utkání s tradičním rivalem jsme v nedělním dopoledni nastoupili v kompletní sestavě.

Úvod utkání nám vyšel dobře, když Pospíšil s Rosenberkem nedali hostující dvojce moc šancí na úspěch. Ve druhé dvojce to zase byli karlovarští, kteří na kurtu dominovali. Do trojic se tak šlo za vyrovnaného stavu 1:1. Hosté začali v duelu prvních trojic lépe, ale v průběhu úvodní sady jsme vývoj otočili a druhý set už byl jasný. V zápase druhých trojic jsme byli celou dobu ve vedení a celkem v pohodovém tempu jsme zvýšili na 3:1. V souboji třetích dvojic  jsme ve druhém setu nevyužili mečbol, nejtěsnějším poměrem jsme druhý set prohráli a stejně tak jsme podlehli i v setu rozhodujícím. V singlu byl tentokrát Hanus od začátku soustředěný a připsal nám po dvousetovém vítězství čtvrtý bod. V první odvetě trojic zkazil za stavu 9:9 v první sadě Pospíšil kraťas a ve druhém jej napodobil při poslední výměně Vanke. V rozhodujícím setu byli k vidění dlouhé výměny, ve kterých jsme byli úspěšnější. Následující zápas trojic jsme v těsných koncovkách ztratili a tak se šlo do první odvetné dvojice. Za stavu 9:9 v první sadě Rosenberk chytil útok Putíka a následně kraťasem za blok set ukončil. Ve druhé sadě jsme vedli 9:7 a na třetí pokus Pospíšil celé utkání zakončil.

Pospíšil, Rosenberk – Medek J., Bíbr   2:0 (10:8, 10:8) – 1:0

Müller, Hanus – Vanke, Putík D.   0:2 (9:10, 8:10) – 1:1

Rosenberk, Višváder, Pospíšil – Medek J., Hron, Putík D. (Medek M.)   2:0 (10:8, 10:4) – 2:1

Müller, Holas, Halva – Kokštein, Bíbr, Vanke   2:0 (10:6, 10:7) – 3:1

Holas, Višváder (Burian) – Hron, Kokštein (Putík J.)   1:2 (10:9, 9:10, 9:10) – 3:2

Hanus – Hron   2:0 (10:7, 10:8) – 4:2

Rosenberk, Pospíšil, Višváder – Kokštein, Bíbr, Vanke   2:1 (9:10, 10:9, 10:8) – 5:2

Müller, Holas, Halva – Medek J., Medek M., Hron (Putík D.)   0:2 (9:10, 8:10) – 5:3

Pospíšil, Rosenberk – Vanke, Putík   2:0 (10:9, 10:9) – 6:3

Sety v utkání: 13:7

Rozhodčí: Hrůza, Mandát

Diváci: cca 90

Délka utkání: 3 hodiny 30 minut