AC Zruč-Senec 2004 - MNK SILNICE GROUP Modřice B 6:1

K poslednímu jarnímu utkání jsme odjeli do Zruče. K zápasu jsme nemohli použít Halvu, Guldu, Zacha, Štěpánka a Svobodu. Zbylou pětici hráčů z béčka jsme doplnili Bolelouckým z dorostu a Semerádem z C mužstva.

Do první dvojice jsme postavili Buriana s Hanusem, kteří minulí týden dokázali porazit bratry Víty a trošku jsme doufali v další překvapení. První set se to také dařilo! Na útoku jsme byli prakticky bezchybní a několikrát jsme chytili útok domácích, kdy hlavně servis Hanuse domácím hodně znepříjemňoval život. Druhý set domácí změnili obranu a s útokem jsme měli zase problémy my. Třetí set rozhodli 3 naše chyby v mezihře. Třetí set jsme hostům darovali. První dvojice prakticky odrážela obraz hry celého dne. Dokázali jsme se dostat do 3 setu, kde nás domácí vždy přehráli. Jedinou výjimkou byla druhá dvojice, kde nastoupil Konupka s Novotným. První set jsme byly výborní na útoku a celý set byl bod za bod. Za stavu 9:9 domácí smečař pokazil svůj útok. Druhý set byl vyrovnaný jen v úvodu, pak domácí změnili servis do Novotného, který si nevěděl rady s blokem Rychlého a set jsme prohráli. Ve třetím setu jsme nezačali dobře a prohrávali o 2 bodu. Dvěma chycenými balony jsme se dotáhli opět na stav 9:9 a opět přišla chyba domácího smečaře. Do první trojice jsme dali Novotného. Buriana a Bolelouckého. Od této dvojice jsme příliš nečekali. Kluci se pustili do soupeře bez respektu a i s troškou štěstí jsme drželi nad elitní domácí formací dvoubodový náskok. Bohužel v průběhu setu se nám přestávalo dařit na útoku a náš náskok se pomalu rozplynul. Domácí nakonec získali set 10:8. Ve druhém setu na nás jakoby padla deka z nepovedeného prvního setu a domácí vedli dokonce 6:0. Za tohoto stavu jsme vystřídali Novotného za Semeráda a možná s troškou podcenění domácích jsme alespoň kosmeticky upravili výsledek na 10:6. O další srovnání se měla pokusit druhá trojice ve složení Konupka, Spousta a Hanus. Od úvodu se to dařilo. Měli jsme dobrou obranu a Milan na útoku dominoval. Do koncovky jsme šli s luxusním tříbodovým náskokem.  Ovšem třemi neproměněnými útoky jsme si set ještě zkomplikovali a za stavu 9:9 šel míč třikrát přes síť.  Nakonec nás zachráníl vytlučený blok a set jsme vyhráli. Ve druhém setu jsme úplně odešli na útoku a jak Milan, tak Honza hráli s přehnaným respektem z bloku domácího Rychlého. Třetí set pokračoval stejně jako druhý a jak už bylo dnes zvykem, jasně jsme ho prohráli. Do třetí dvojice jsme nasadili posily Bolelouckého a Semeráda. První set jsme drželi vyrovnaný stav až do poloviny setu, špatnou mezihrou jsme o set přišli. Druhý set jsme začali špatně a prohrávali o 3 body. Vystřídali jsme Bolelouckého za Spostu a později i Semeráda za Bolelouckého, ale rozjeté domácí jsme už zastavit nedokázali. Do singlu jsme poslali Burianu. První set byl z naší strany plný chyb a jasně jsme prohráli. Druhý set se David zlepšil, dobře si přijímal a domácího Bočka jasně přehrál. Ve třetím setu si David vybral pěknou dávku smůly. První výměnu si pěkně rozběhal Bočka a koncový míč mu vypadl 5 cm do autu. V další výměně si pomohl pěkným kraťasem a z následného servisu trefil eso, které se snad o 2 cm nevešlo do kurtu. To Davida trošku srazilo a jak dnes již tradičně jsme třetí set prohráli. Do první odvetné trojice jsme poslali Hanuse, Spoustu a Konupku, kteří se měli pokusit o udržení v zápase. A opět stejný scénář jako celý den. První set dobrý výkon a výhra. Druhý set diametrálně odlišný výkon a prohra. A ve třetím setu naše chyby, kterými odevzdáváme výhru domácím.

Trenér týmu LUKÁŠ NOVOTNÝ: "Oddíl je ve složité situaci. Napříč mužstvy panuje až brutální marodka, což výrazně ovlivňuje sestavy B mužstva. Ještě že dorostenci a hráči C mužstva jsou ochotni s námi tyto cesty absolvovat a můžeme zápasy alespoň odehrát. Bojovností jsme dotáhli několik zápasů do třetího setu a nedali jsme výhru domácím úplně zadarmo. Pozitivní je, že udržení v první šestce máme stále ve svých rukách a věřím, že v plné sestavě si ji na podzim i zajistíme!"

Datum a čas: 24.06.2017 14:00
Kategorie: Historie 2017