Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

2. kolo Divize dorost: MNK mobilprovás Modřice-TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice 4:3

V druhém kole divize B k nám přijel jeden z favoritů soutěže tým Čelákovic i s extraligovým Maturou. My jsme nastoupili tentokrát v plné síle a konečně jsme mohli hrát v našem zbrusu novém areálu.

Utkání jsme začali velmi dobře a v prvním setu rychle vedli o 4 míče. Na hřiště přišel Matura, ale ani on nezabránil jasnému průběhu. Druhý set byl jěště výraznější a naše sestava urvala první bod, kdy nezkazila ani jediný útok.

Zápas druhých dvojic už ukázal naše nedostatky. Seidl začal smečovaným servisem, který neměl velkou razanci ani směr, ale vysoký odskok a to nám dělalo značné problémy po celé utkání. Otočily se strany, vítr foukal proti nám a hned se karty obrátily. Při vedení 8:2 naše sestava zazmatkovala, ale nakonec se štěstím dovedla zápas do rozhodující sady. Bohužel stejně jako v prvním kole v Pekle jsme darovali vítězství soupeři kvůli hrubým chybám na útoku.

Souboj prvních trojic rozlouskl tajenku celého utkání. První set jsme neustále dotahovali a hosté ukázali několik razantních útoků. Ve druhém setu jsme ale postupně zlepšovali obranu a dovedli zápas do tiebreaku. V úplné koncovce nám pomohl smečař hostů, který poslal míč do těsného autu.

Do singlu nastoupil opět Kolouch, který zahrál velmi dobře v prvním kole. Potvrdil svoji nominaci a bez problémů připsal další dílčí bod.

Zápas odvetných trojic už mohl určit vítěze utkání, jenže komplikace přišla v prvním setu. Brenner se dostal příliš blízko bloku a Matura zavřel jeho smeč. Bohužel se míč odrazil přímo do obličeje a náš hlavní smečař musel střídat a do trojky se už nevrátil. Nicméně set se musel rozhodnout až za devítek. Domluva zněla jasně, útok směřovat do nahrávače a nejlépe do pravé nohy. Někdy je asi lepší nic neříkat, když potom smečař zahraje do Matury, který i při své výšce dokáže velmi dobře zkrotit míč. Konec už netřeba komentovat. V druhém setu se prostřídala sestava, ale na víc jak pět bodů to nebylo.

Zápas dne přišel záhy. Brenner se už probral z vypadjícího otřesu mozku a sestava s Bolelouckým musela vyhrát. První set se ještě zbytečně prohrál v koncovce, ale naše sestava udržela nervy a dva další sety zvládla mnohem lépe.

Utkání uzavřela poslední dvojice, kde dostali příležitost starší žáci. Opět se trápili s příjmem a mezihrou. Ale i taková zkušenost je dobrá a určitě bude přínosem do dalšího vývoje soutěže.

Komentář trenéra: V pátek jsme přizpůsobili trénink na hru Čelákovic, hlavně na dvojice a vyplatilo se. Výborný výkon podal náš první debl a v singlu Kolouch. Nejslabší článek naší hry byl příjem, což se zlepšuje velmi pomalu. V příštím kolem zkusíme urvat body ještě lepším výkonem na půdě největšího favorita soutěže v Holicích.

1D - 1D Boleloucký,Brenner - Loffelmann,Hejtík(Matura)   2:0 (10:6,10:4)

2D - 2D Svoboda,Jonas(Jurka) - Nesládek,Seidl   1:2 (8:10,10:8,8:10)

1T - 1T Svoboda,Boleloucký,Brenner - Nesládek,Seidl,Matura   2:1 (8:10,10:6,10:9)

1S - 1S Kolouch - Loffelmann   2:0 (10:7,10:1)

2T - 2T Jurka,Boleloucký,Brenner(Jonas,Svoboda) - Seidl,Loffelmann,Matura   0:2 (9:10,5:10)

1D - 2D Boleloucký,Brenner - Nesládek,Seidl   2:1 (9:10,10:6,10:7)

2D - 1D Svoboda,Jonas - Loffelamnn,Hejtík   0:2 (8:10,6:10)

 

Čas utkání: 2:30hod

Počet diváků: cca 30

 

 

 

 

 

 

 

 

Datum a čas: 07.06.2020 12:00
Napsal: Richard Laťák
Kategorie: Zpráva z utkání dorostenecké ligy

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Ligový pohár

Oddíl postranní lišty

Dvojice MČR MLŽ


 

Oddíl postranní lišty

Singl MČR STŽ

Oddíl postranní lišty

Trojice MČR MLŽ

Oddíl postranní lišty

Divize dorost 2020

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< leden 2021 >>
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!