MNK SILNICE GROUP Modřice - TJ Slavoj Český Brod 4:1

1D-1D Hanus,Svoboda - Kalous,Čech  2:0 (10:8,10:4)

Hned na úvod utkání přišla očekávaná podívaná, která ovšem trvala jen první set. Naše dvojice měla pomalejší rozjezd, ale brzy se oklepala a v koncovce Svoboda silovým útokem utnul naděje hostů. V druhém setu měl velké problémy na příjmu Čech a Kalous působil odevzdaně a tak nebylo co řešit. Domácí 1:0

2D-2D Boleloucký,Jonas(Brenner)- Truc,Ungermann 0:2(6:10,4:10)

Sázka na kvalitnější útok a horší obranu nevyšla v druhé dvojce. Jonas nezvládl svou roli a ani střídající Brenner nezměnil nic na tom, že hosté v poklidu srovnali skóre utkání. 1:1 Hosté

1T-1T Hanus,Bartoš,Svoboda - Kalous,Truc,Ungermann  2:1(10:9,5:10,10:9)

Nejvyrovnanější zápas přišel v souboji prvních trojic. Hosté oproti prvnímu čtvrtfinále změnili herní systém a nechali vše na Kalouse. Naše trio sice prohospodařilo stav 8:5 a set dospěl až do devítek, ale pak vzal na sebe zodpovědnost Hanus a ukončil set kraťasem. V druhém setu se projevilo, jak moc sil naší trojici stál ten první a hosté především díky bezchybné hře Kalouse srovnali krok. Ve třetím zkráceném setu byl k vidění napínavý nohejbal. Svoboda přešel na první kůl a začal využívat svoji výšku. Za devítek i s trochou štěstí prostřelil blok Ungermanna a my získali důležitý druhý bod v utkání. 2:1 Domácí

1S-1S Hanus – Zavacký 2:0 (10:4,10:3)

Záchrannou brzdu měl ještě zatáhnout Kalous a čekal se velmi kvalitní singl. Jenže všechno bylo jinak. Kalous překvapivě k singlu nenastoupil a šanci dostal mladíček Zavacký.  Proti Hanusovi byl bez šancí, ale rozhodně nezklamal. 3:1 Domácí

2T-2THanus,Boleloucký,Svoboda-Kalous,Ungermann,Svoboda   2:0 (10:6,10:6)

Po singlu už hráči z Brodu působili rezignovaně a utkání se dohrávalo. Naše sestava podala pohodový výkon a ukončila celou sérii. 4:1 Domácí

Komentář trenéra: "Sérii jsme vyhráli už v Brodu. Zatímco my jsme čekali těžkou odvetu, tak hosté jakoby ani nevěřili, že můžou vyhrát. Opět se ukázalo, že hrát jako tým je víc, než sebelepší jedinec. Brodu přeji hodně štěstí na příští rok, kde bude asi dominovat a my už se těšíme na semifinále s Prostějovem."

Doba utkání:1:40 hod

Počet diváků: cca 50

Datum a čas: 10.09.2017 12:00
Napsal: Richard Laťák
Kategorie: Historie 2017