Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

1. turnaj přeboru JMK 2016

1. turnaj přeboru JMK  – dvojice

Modřice 24. 4. 2016 (9:00 – 13:45)

Prezenční listina:

SKP Žďár nad Sázavou A (Bukáček Adam, Bukáček Ondřej)

SKP Žďár nad Sázavou B (Petr Němec, Daniel Bobek)

NK R.U.M. Holubice A (Kordiovský Adam, Kordiovský Daniel)

NK R.U.M. Holubice B (Dlabka František, Růžička Maxim)

MNK SDS EXMOST Modřice A (Patrik Iláš, Patrik Kolouch)

MNK SDS EXMOST Modřice B (Michal Buchta, Lukáš Čupera)

MNK SDS EXMOST Modřice C (Michael Svoboda, Tadeáš Bednář)

MNK SDS EXMOST Modřice D (Tomáš Jahoda, Ondřej Jurka)

A

Modřice A

Žďár B

Holubice A

Modřice D

 

Modřice A

 

2:0

1:1

1:1

2.

Žďár B

0:2

 

1:1

1:1

3.

Holubice A

1:1

1:1

 

0:2

4.

Modřice D

1:1

1:1

2:0

 

1.

 

B

Modřice B

Žďár A

Holubice B

Modřice C

 

Modřice B

 

2:0

2:0

1:1

1.

Žďár A

0:2

 

2:0

1:1

3.

Holubice B

0:2

0:2

 

0:2

4.

Modřice C

1:1

1:1

2:0

 

2.

 

Základní skupiny:

  1. Modřice A – Modřice D 1:1 (3:10, 10:4)

  2. Modřice B – Modřice C 1:1 (10:4, 6:10)

  3. Žďár B – Holubice A 1:1 (10:7, 9:10)

  4. Žďár A – Holubice B 2:0 (10:5, 10:2)

  5. Modřice A – Holubice A 1:1 (10:8, 9:10)

  6. Modřice B – Holubice B 2:0 (10:1, 10:1)

  7. Žďár B – Modřice D 1:1 (10:7, 7:10)

  8. Žďár A – Modřice C 1:1 (10:4, 4:10)

  9. Modřice A – Žďár B 2:0 (10:5, 10:7)

10. Modřice B – Žďár A 2:0 (10:4, 10:3)

11. Holubice A – Modřice D 0:2 (3:10, 4:10)

12. Modřice C – Holubice B 2:0 (10:1, 10:2)

Čtvrtfinále:

13. Modřice D – Holubice B 2:0 (10:2, 10:1)

14. Modřice B – Holubice A 2:0 (10:8, 10:1)

15. Modřice A – Žďár A 2:0 (10:2, 10:1)

16. Modřice C – Žďár B 2:0 (10:5, 10:8)

Semifinále:

17: Modřice D – Modřice B 2:1 (10:6, 9:10, 10:7)

18. Modřice A – Modřice C 0:2 (7:10, 9:10)

O 3. Místo:

Modřice B – Modřice A 1:2 (10:2, 7:10, 7:10)

Finále:

Modřice D – Modřice C 1:2 (9:10, 10:3, 9:10)

Celkové pořadí:

1. Modřice C – Svoboda, Bednář

2. Modřice D – Jahoda, Jurka

3. Modřice A – Iláš, Kolouch

4. Modřice B – Buchta, Čupera

5. – 8. Žďár B, Holubice B, Žďár A, Holubice A

 

Datum a čas: 24.04.2016 08:45
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2016

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

♦ Termínový kalendář 2019 ♦

§ Rozlosování ligových soutěží 2019 §

 

 

Oddíl postranní lišty

Nadcházející události

    Oddíl postranní lišty

    Kalendář akcí
    << červen 2019 >>
    PoÚtStČtSoNe
         12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930

    Oddíl postranní lišty

    Podporují nás

             Generální sponzor:

                Hlavní sponzor:

                      Sponzoři:

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Oddíl postranní lišty

    Anketa
    Líbí se vám oficiální stránky MNK Modřice?
    Ano, jsou dobře udržované a aktualizované.
    37% (307 hlasů)
    Nevím. Občas na ně kouknu.
    30% (254 hlasů)
    Ne, neplní svůj účel.
    33% (279 hlasů)

    Oddíl postranní lišty

    Vyhledávání

    Patička stránky

    Buďte ONLINE!