1. Liga - 3. kolo: MNK mobilprovás Modřice B - AC Zruč-Senec 6:0

Do druhého domácího zápasu sezóny s hosty z daleké Zruče jsme nastoupili za krásného letního počasí v téměř plné sestavě, kdy chyběl pouze Lukáš Novotný.
Do zápasu prvních dvojic vlétlo nabuzené duo Boleloucký – Pavelka a první set hladce získalo na svou stranu. Začátek druhého setu byl vyrovnaný, ale postupně se naší dvojici podařilo získat dvoubodový náskok, a tak do zápasu mohl místo Pavelky naskočit Jonas. Ten svou zodpovědnou hrou nepřipustil žádné drama a první bod v utkání šel na naši stranu. 1:0
Druhá dvojice ve složení Burian – Gürtler do zápasu vstoupila poměrně nervózně a dost chybovala, avšak koncovku zvládla lépe než hosté a první set přetáhla na svou stranu. Druhý set byl ze strany našich jezdců znatelně lepší a kvalitní hrou zvýšili průběžné skóre v utkání na 2:0.
Do zápasu prvních trojic nastoupil Boleloucký, Konupka a Spousta. Všichni tři hráči podali slušný výkon, což přineslo ovoce ve formě zisku prvního setu. Do druhého setu nastoupil místo Spousty Bartoš a začala one man show v podání Konupky, který skvěle úřadoval na bloku a hostům dělal obrovské problémy. To přineslo další vyhraný set a současně další bod v utkání. 3:0
Druhá trojice ve složení Burian, Pavelka a Štěpánek v prvním setu dost chybovala a nemohla se dostat do správného rytmu, a tak přišel první prohraný set v utkání. Druhý set však byl z naší strany mnohem lepší a rozhodnout se tak muselo ve třetím setu. Naši hráči navázali na dobrý výkon z druhé sady a připsali čtvrtý bod v utkání. 4:0
V zápase třetích dvojic dostalo druhou šanci duo Bartoš – Konupka. Oba naši hráči měli v prvním setu problém s příjmem ze hry, ale i přes to šli do druhého setu ve vedení. Ve druhé sadě byl výkon naší dvojice kvalitnější a díky zodpovědné hře získala další bod v utkání. 5:0
Utkání mohl rozhodnout již Burian, který chtěl v singlu navázat na své výborné výkony z minulého víkendu. První set přinesl velice vyrovnanou hru a rozhodnout se muselo až za stavu 9:9. Hostující singlista zariskoval servis, ale míč spadl do zámezí, a tak Burian mohl slavit zisk setu. Ve druhé sadě hrál náš singlista v naprosté pohodě a utkání bylo po necelých dvou hodinách rozhodnuto. 6:0

Průběh utkání:
1D (Boleloucký, Pavelka / Jonas) – 1D (Boček M., Tureček): 10:2, 10:6 (2:0) – 1:0
2D (Burian, Gürtler) – 2D (Kopejtko, Stehlík): 10:9, 10:2 (2:0) – 2:0
1T (Boleloucký, Konupka, Spousta / Bartoš) – 1T (Boček J., Šůcha, Tureček): 10:6, 10:2 (2:0) – 3:0
2T (Burian, Pavelka, Štěpánek) – 2T (Boček M., Kopejtko, Stehlík): 8:10, 10:4, 10:7 (2:1) – 4:0
3D (Bartoš, Konupka) – 3D (Boček J., Šůcha): 10:8, 10:6 (2:0) – 5:0
1S (Burian) – 1S (Stehlík): 10:9, 10:5 (2:0) – 6:0