1. Liga - 2. kolo: TJ Plazy - MNK mobilprovás Modřice 'B' 6:2

Po úspěšném sobotním zápasu jsme se ve složení Bartoš, Boleloucký, Burian, Gürtler, Jonas, Konupka, Pavelka, Spousta vydali na první venkovní zápas do Plazu.
První dvojice Burian, Gürtler nezačala zápas nejlépe a po chybách v mezihře si neporadila se soupeřovou kvalitní obranou - 1:0.
Druhá dvojice ve složení Boleloucký, Pavelka si po pár míčích zvykla na hru dvou leváku a po obětavém výkonu přehrála soupeřovu dvojici ve třech setech a vyrovnala stav utkání – 1:1.
První trojice Burian, Konupka, Spousta připomínala hru první dvojice. První set nás provázela nejistá mezihra a problém překonat kvalitní obranu soupeře. Ve druhém setu se nám podařilo „chytit“ a podávali jsme daleko lepší výkon. Za stavu 9:9 jsme však smolně nezvládli koncovku utkání – 2:1.
Druhé trojici ve složení Bartoš, Boleloucký, Pavelka, (Gürtler) dělal problém vysoký blok leváka Zelby. Více vlastních nevynucených chyb na naší straně znamenalo stav utkání – 3:1.
Souboj třetí dvojice Bartoš, Konupka (Jonas) si vedla v začátku setů velmi dobře, ale bohužel chyby v koncovkách přinesly další bod pro domácí tým – 4:1.
Do singlu nastoupil Burian a svojí odvážnou hrou získal bod a šanci na obrat v utkání – 4:2.
Do odvetného souboje trojic napřed nastoupila sestava Bartoš, Boleloucký, Pavelka, (Gürtler). Soupeř začal lépe a po kvalitní technické hře vyhrál první set. Ani střídání do druhého setu nenapomohlo k výhře a domácí s přehledem zapisují další bod – 5:2.
Trojice Burian, Konupka, Spousta po vyrovnaném prvním setu, kde stačil centimetr k vytlučení bloku nezvládla prodloužit utkání k souboji odvetných dvojic a domácí tak dosáhli prvního vítězství v letošní sezóně – 6:2.